Bir Sayfa Seçin

Yürüyen Özgüven Kitabı Satın Al

“Yürüyen Özgüven Kitabı Satın Al” şeçeneğini yazının en altında vereceğiz. Öncesinde sana kitap hakkında biraz bilgi vermek istiyorum.

Yürüyen özgüven kitap setinin çıkış noktasında yazarın kendi yaşadığı hayat tecrübeleri var. Kitabın yazarı Sensei, geçmişte özgüven eksikliği probleminden muzdarip olmuş biri. Sensei kendi yaşadığı özgüven problemlerinin birçok insanın yaşadığının da farkında.

Çünkü erkekler üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar sonucunda görüldü ki, erkeklerin %65’i özgüven eksikliği yaşıyor.

Bu problemin en büyük yansımalarını ilişkiler alanında görüyoruz. Kadınları etkilemek isteyen bir erkeğin sahip olması gereken en önemli özellik özgüvendir. Özgüven, kadınların bir erkekte aradığı özellikler arasında başı çekmektedir.

Bir kadına aşık olan erkek, sevdiği kızla sevgili olmak istediği zaman kızın ona karşı hiçbir şey hissetmediğini öğrenebiliyor. Bunun temeline baktığımızda görüyoruz ki, erkeğin özgüven eksikliği problemi kızın ondan etkilenmemesine neden olmuş.

O kızı etkileyebileceği konusunda kendine güvenmiyor, hayatın içinde korkakça yaşıyor, cesurca adım atması gereken yerlerde, o adımı atamıyor.

Mesela, sevgili olmak istediği kızı etkilemek isterken, bir an geliyor ve o anda kızı öpmesi gerekiyor. Çünkü ortam o an onu gerektiriyor. Kız, erkeğe gözlerini dikmiş, dudaklarını yalıyor. Erkeğe sinyal gönderiyor:

“Artık beni öp!”

Eğer erkek bu anda korkakça davranırsa, kızı öpmek için herhangi bir adım atmazsa, kız o erkeğin kendisinden korktuğunu düşünür.

İnan bana özgüven sorunu yaşayan, korkak bir erkekle hiç kimse sevgili olmaz.

Bu anlattıklarımızın hepsini Sensei de yaşamış. Hoşlandığı kızı, özgüvensiz biri olduğu için başka bir erkeğe kaptırmış. Aşık olduğu kızın gözlerinin önünde başka bir erkekle sevgili oluşunu izlemiş.

Sensei iyi niyetli erkeklerin özgüven eksikliği yaşayarak aşık oldukları kızları uzaktan seyretmelerini istemiyor. Gönlü buna razı gelmediği için de Yürüyen Özgüven Kitabını yazmış.

Kitabı bizzat okumuş biri olarak gönül rahatlığıyla şunu söyleyebilirim:

Yürüyen Özgüven Kitap Setini okuduktan sonra tüm hayatın baştan aşağıya değişecek. Çünkü benim öyle oldu. Bu kitap seti çok güzel ve iyi kalpli bir sevgili bulmamı sağladı. Buradan Sensei’ye teşekkürlerimi iletmek istiyorum.

Yürüyen Özgüven Kitap Setinin İçeriği:

Yürüyen özgüven kitap setinin içinde 4 adet kitap ve 1 hipnoz ses kaydı yer alıyor.

1) Yürüyen Özgüven

2) Özgüvenin 3 Katmanı

3) Özgüvenli İletişim Teknikleri

4) Özgüven Üzerine Özlü Sözler

5) Özgüven Hipnoz Ses Kaydı

Vakit kaybetmeden Yürüyen Özgüven Kitabını Satın Al! Aşık olduğun kızı asla başka bir erkeğe kaptırma. Mutlu olmak senin en büyük hakkın.

Yürüyen Özgüven Kitabını Satın Almak için buraya tıklayabilirsin.

Yürüyen bir özgüvene dönüşmen dileğiyle…

yürüyen özgüven pdf

Benzer Konular: